ד"ר יעקב בר

ד"ר יעקב בר

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

זמן קריאה עד 5 דקות

הרמת פנים ללא ניתוח

כל מה שרצית לדעת על הליך הרמת פנים ללא ניתוח

מדוע בעצם צריך הליך של הרמת פנים ללא ניתוח?

הפנים הן חלון הראווה שלנו אל העולם, כאשר מסתכלים עלינו אפשר לראות את טווח הרגשות שלנו. כועסים או שמחים, צעירים או מבוגרים, הכול נמצא ומוקרן דרך הפנים שלנו. בשנים האחרונות ישנה התפתחות גדולה בתחום טיפולי הפנים בכלל, ובתחום הרמת הפנים ללא ניתוח בפרט.

כאשר אנו מזדקנים, עור הפנים מתחיל לאבד ממראהו הצעיר. נוספים לנו קמטים בכל חלקי הפנים, העצם מאבדת את צפיפותה, נוספים שקעים וצלקות, השומן מאבד מנפחו, השרירים מתעבים ועוד. כל אלו משפיעים רבות על מראה פנינו.

 

שלב הייעוץ וההכנה:

עוד בטרם תחליטו אם לבצע הרמת פנים בהליך ניתוחי או בלעדיו, חשוב מאוד לברר את כל המידע אודות האפשרויות העומדות בפניכם. כמו כן, אל תוותרו בשום אופן על התייעצות עם הרופא המומחה שיעניק לכם את הטיפול! גם אם שמעתם ממכרים וחברים על טיפול מוצלח והחלטתם שעל זה אתם הולכים, כדאי מאוד לוודא תחילה עם הרופא שסוג הטיפול מתאים גם עבורכם.

במסגרת הייעוץ, הרופא המומחה ישמע לאיזו תוצאה אתם מכוונים, יבדוק אתכם פיזית ולאחר מכן ימליץ על הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

 

כיצד מתנהל התהליך?

ישנן שלוש דרכים עיקריות שבהן יכול להתנהל הליך הרמת הפנים ללא ניתוח:

הזרקת בוטוקס

באמצעות הזרקת בוטוקס ניתן לטשטש ואף להעלים קמטים בפנים. החומר מוזרק אל מתחת לעור וגורם לאזור להתחיל ׳להתיישר׳. זהו טיפול אשר נחשב לבטוח וכמעט ללא סיכונים. בניגוד לניתוח פנים, אין כמעט צורך בזמן התאוששות והמחיר הוא זול משמעותית מניתוח פנים פר הזרקה, אולם דורש תחזוק גבוה והזרקות חוזרות.

חשוב לציין שהזרקת בוטוקס אומנם מתבצע לעיתים על ידי קוסמטיקאית, אבל רצוי שההליך יבוצע על ידי רופא, בעל ידע וניסיון רפואי לגבי חומרים, הזרקות והשלכות שעלולות להתרחש.

רופא מיומן יכול להשתמש בבוטוקס ולספק תוצאות מופלאות.

הרמת פנים בשומן עצמוני

בשיטה זו להרמת פנים, לוקחים שומן ממקומות אחרים בגוף דוגמת שומן בטני ולאחר מכן מחדירים אותו לתוך המקום הרצוי בפנים. היתרונות הם שהשומן משפר פלאים את איכות העור,והעור סופג את תאי הגזע הנמצאים בשומן. יתרון נוסף הוא שהשומן נשאר באופן תמידי באזור המוזרק.

הרמת פנים באמצעות חומצה היאלורונית

זוהי שיטה אשר התפתחה בשנים האחרונות. באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אפשר לקבל באופן מידי אפקט פיזי של מילוי. כלומר, אפשר להחזיר לפנים את הנפח המקורי ולהעלים את הקמטים. יתרון נוסף הוא שהטיפול פשוט מאוד לביצוע, יש רק צורך בהרדמה מקומית. תופעות הלוואי הן שוליות, אין כמעט סיבוכים ואין צורך בזמן החלמה. כמו כן החומצה שומרת על בריאות העור. עם זאת, חשוב לזכור כי בדומה להזרקת בוטוקס, גם כאן יש צורך בתחזוק והזרקות חוזרות לאורך הזמן.

 

מה קורה לאחר הטיפול?

אי אפשר להישאר צעירים לנצח, אבל אפשר לגרום לכך שהפנים יראו צעירות יותר ורעננות. זוהי הסיבה שרבים בוחרים בהרמת פנים ללא ניתוח. כך אפשר לקבל את היתרונות של הרמת פנים, ללא הסיכונים של הליך כירורגי וללא תקופת החלמה ארוכה.

בקליניקה של ד״ר בר ניתן להתייעץ ולקבל הסבר מפורט ומקיף על התהליך, ולהתאים שיטת הטיפול הרצויה והטובה ביותר עבורך.

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
צרו עמנו קשר
נשמח לתת לכם ייעוץ אישי

מאמרים נוספים שאולי תאהבו: