ניתוח עיצוב סנטר

ניתוח עיצוב סנטר ישפר את מראה הסנטר שלכם

לא אוהבים את הסנטר שלכם? חושבים שהוא גדול מידי? קטן מידי? חד מידי? יש לכם סנטר עם גומא? לד”ר יעקב בר יש את הפתרון עבורכם. ניתוח עיצוב הסנטר, ישפר את מראה הסנטר שלכם ויעזור לכם להיות שבעי רצון מהסנטר שלכם בפעם הראשונה.

מראה אסתטי ומדויק של הפנים של הגבר או של האישה אינו מושפע רק ממראה האף, האוזניים או העיניים, ליתר דיוק, מראה הפנים מושפע מכולם יחד. יתכן שיהיה מישהו שהאף שלו ארוך, אך מכיוון שיש פרופורציה ראויה בין האף האוזניים והשפתיים שלו לדוגמא הוא יכול להיות גבר נאה מאוד. עד כמה שהאלמנט הזה שנקרא “סנטר” הוא נראה שולי, תרתי משמע, ממוקם בסוף הפרצוף ובתחתיתו וכביכול לא משפיע על מראה הפנים, הסנטר הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מראה הפנים, לא משנה כמה האף שלכם קטן או גדול והשפתיים שלכם מלאות ויפות אם הסנטר שלכם חד מידי או רחב מידי זה יכול להרוס את כל מראה הפנים. אחרי שאנשים רבים ברחבי העולם גילו עד כמה הסנטר משפיע, החלו ניתוחי הפלסטיקה להתמקד לא רק בשפתיים ובאף אלא גם שיפור מראה הסנטר בעזרת ניתוח עיצוב הסנטר על ידי שינוי צורתו.

ד״ר בר - ניתוח עיצוב סנטר

ישנם דרכים שונות לעצב את הסנטר

הדרך הראשונה, הינה ללא ניתוח אלא בהרדמה מקומית שנמשכת כמה דקות, בשיטה זאת מוזרקים חומרים סינטטיים, נוזליים המתקבעים בגלל חוקי ביולוגיה וכימיה באזור הסנטר ושומרים על צורת העיצוב למשך זמן ממושך מאוד, כמו שתלים. הדרך השנייה, בניתוח וחיתוך קטן מושתלים שתל סיליקון המוכנס אל החריץ מעוצב בעוצב באזור הסנטר בדיוק כמו שרצה הלקוח, ומקנה לו את המראה שרצה על ידי התקשותו. את השתל מכניסים או מתוך חלל הפה או מתוך החלק התחתון של הסנטר.

הדרך השלישית, נועדה בעיקר כאשר צורת הסנטר היא לא אסתטית ובעלת צורה הדורשת ליטוש או חיתוך, וכן כאשר הסנטר נחשב לגדול מידי ושובר את הפרופורציה הכללית, ניתוח עיצוב הסנטר זה הינו מסובך יותר, והחלמתו ארוכה יותר, הוא מצריך ריפוי העצמות מהחיתוך או מהליטוש. להתאמת השיטה הנכונה עבורכם ולקבל ייעוץ ומידע נוסף אודות ניתוח עיצוב הסנטר, התקשרו עכשיו  אל ד”ר יעקב בר, ונשמח לעמוד לשירותכם.ניתוחי עיצוב סנטר - תוצאות