ניתוחים פלסטים

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הם למעשה התערבות כירורגית שנעשית כדי לתקן או לשנות אברים חיצוניים, והן נעשים כצורך רפואי וכצורך אסתטי. יש ניתוחים פלסטיים שנעשים עקב פציעות, חבלות, כוויות ועוד, ואחרים שנדרשים על ידי אנשים לצורך שיפור המראה החיצוני. את הניתוחים הללו עושים במרכזים רפואיים או בקליניקות ורובם נעשים תחת הרדמה כללית או מקומית. יש טיפולים קוסמטיים שנעשים על ידי אלחוש מקומי, ומי שעורך אותם הוא בדרך כלל מנתח פלסטיקאי שמומחה לניתוחים אלו.

ד״ר בר - מנתח פלסטי

ניתוחים פלסטיים שונים

מקובל לעשות ניתוחים פלסטיים במספר אזורים בגוף. באזור הפנים, שם נעשים ניתוחי מתיחת פניםהרמת עפעפיים , ניתוח אף ועוד. באזור החזה, כמו: הרמת חזה , הגדלת חזה, שחזור שד ועוד. מתיחת בטן , האגן, הגפיים והצוואר. במרבית המקרים הניתוחים הם אסתטיים ובחלקם רפואיים. מחקרים מראים שניתוחים פלסטיים לפצועים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מתהליך ההחלמה, מאחר וכל מטופל רוצה להיראות טוב לאחר תקופת ההחלמה. ביטחון עצמי לקוי ודימוי עצמי ירוד מפריעים להתקדמות ההחלמה.

 קהל לקוחות רחב

נשים רבות הן, מטבע הדברים, לקוחות שמזמינות ניתוחים פלסטיים ראו עוד כאן רבים בגלל הרצון הקבוע לשיפור מראה הגוף. נשים רבות רוצות להיראות במיטבן והן תרצינה לבצע ניתוחי אף, יישור קמטים, הקטנה או הגדלת חזה ותהיינה מוכנות להשקיע כסף רב במאמצים אלו. מראה טוב חשוב לאישה ומגדיל את הביטחון העצמי שלה בבית ובכל מקום.  לנשים רבות זה יכול להוביל למציאת בן זוג, לקבלה לעבודה במקום נחשב ולעוד יתרונות חשובים. כך, שידיהן של מנתחים פלסטיים מקצועיים יהיו תמיד מלאי עבודה.

בחירת רופאים מומחים

מומלץ לכל אחת שזקוקה לניתוח פלסטי לחפש ולמצוא מנתח בעל שם שיש לו ניסיון מצטבר בתחום. יש חשיבות גדולה לביצוע מדויק של הניתוח מאחר ומדובר פה בצורך בריאותי ובצורך אסתטי. יש קושי לשחזר ניתוחים שלא בוצעו כהלכה, ועבודת השחזור חייבת להיות מדויקת כאשר מדובר באיברים כמו: אף, שדיים, פנים, צוואר ועוד. יש צורך לשמור על פרופורציה של האיבר ביחס לגוף ולתקן איבר פגום מבחינה אסתטית במידה הנכונה. רופאים מומחים יכולים לעשות זאת עבור לקוחותיהם בצורה מעולה ולשביעות רצונן המלאה.