מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים בדרך כלל משולב עם מתיחת צוואר, נועד לגברים ונשים הסובלים מתהליך התבגרות הגורם לצניחה ולרפיון העור באזור הלחיים בקו הלסת והצוואר. כמו כן הצטברות שומנים באיזור הלסתות והצוואר, כריות לחיים צנוחות המעמיקות את הקפלים משני צידי הפה. מתיחת פנים מהדור החדש מטפלת טיפול היקפי בכל מרכיבי הפנים והצוואר מטרת הניתוח להצעיר את המראה בעשר עד חמש עשרה שנים תוך שמירה על מראה טבעי ולא “מנותח”.
לכתבה באתר הכללית

מה קורה במהלך מתיחת הפנים?

בניתוח מופרד העור מן הרקמות, מהדקים ומקצרים אותם במתיחה מסירים את העודפים ומתאימים את מעטפת הרקמות בתפרים עדינים.החתכים שדרכם מבוצע הניתוח מוצנעים ומוסתרים בתוך שיער הרקה בקו האוזן ואזור החיבור לראש בקפל הטבעי. תכונות הריפוי לצלקות אלו לרוב הינו מושלם עד שלא ניתן לזהותם בדרך כלל הניתוח אורך כשלוש שעות והוא מבוצע בהרדמה כללית.המנותח/ת ישהו במרכז הרפואי למשך 24 שעות. לאחר הניתוח עלולים להופיע בצקות נפיחויות וסימנים כחולים תת עוריים שמחלימים בהדרגה עד שמתאפשרת ספיגה מוחלטת ותחושה טבעית.

סיבוכים אפשריים בניתוח מתיחת פנים

הופעת זיהום כאשר העור נתפר במתח לא סביר. שטפי דם אצל אנשים עם תפקודי קרישה לקויים.פגיעה עצבית- אובדן תחושה בשני שלישים של אפרכסת האוזן. אין הפרעה בשמיעה אך יש תחושת נימלול החולפת מעצמה תוך חודשים ספורים. פגיעה אחרת תתכן במערכת המוטורית זו המניעה את שרירי הפנים.דילול ונשירת שיער- הפגיעה בקרקפת עלולה לפגוע בזקיקי שיער סמוכים לאזור החתך ולעכב את התחדשות העור. זה הפיך כמעט תמיד.

זמן החלמה בין שבועיים לחודש לאחר הניתוח.

ההחלמה מניתוח פנים מלווה יותר באי נוחות מכאבים. ההחלמה מניתוח מתיחת פנים מלווה ביותר אי נוחות מכאבים. ישנם נפיחות ,סימנים כחולים וכו’. יש להימנע ממאמצים ולנוח עם ראש מורם. הופכים להיות יותר ייצוגיים לאחר כ – 10 ימים. עור פניך ימשיך להיות נתון להשפעת הגיל, הרגלי חיים, המצב הבריאותי ועוד. חשוב לזכור כי תוצאת ניתוח מתיחת פנים אינן נמשכות לנצח.

מעוניינים במידע נוסף?
לתיאום פגישה השאר/י פרטים או חייג/י 073-7764442