מתיחת ירכיים

מתיחת ירכיים איך, כמה ולמה?

המלצת הרופאים בכל העולם כיום היא כי שומן מיותר בגוף מעל לרצוי על פי טבלאות גובה – משקל עשוי לסכן את הבריאות, יתרה מזאת, השמנה נחשבת כיום בציבור למעשה לא אחראי, אנשים בעלי עודף משקל סובלים מדחייה חברתית. בעקבות האמור, אנשים רבים ברחבי העולם החלו במלחמה נגד הזמן על מנת להשיל מעצמם כמה שיותר משקל עודף ולהיות בתקן הרצוי.

למרות רצוננו הטוב להרזות, הגוף שלנו מסתבר לא אוהב את משחקי ההרזיה השמנה, ולא מוכן להיכנע לצווי האופנה היוצאים חדשים לבקרים ממקומות שונים. לכן הוא לא שינה את דפוס ההתנהגות שלו, והעור שלנו לא מעוניין להשתתף במרוץ, לכן אנשים רבים שעושים דיאטה מהירה, ומורידים במשקל במהירות עשויים לרדת במשקל בצורה יפה מאוד אך עם הרבה מאוד עור עודף. עור עודף זה יכול להיות בצורה של סימני מתיחה במקרה הטוב ועור נבול במקרה הרע. במצב זה אתם מוצאים את עצמכם חסרי כל אסתטיקה, מצד אחד הרזיתם ומצד שני אתם עדיין לא יכולים ללכת עם בגדים קצרים, גופיות ומכנסיים קצרים.

ד״ר בר - מתיחת ירכיים

מתיחת ירכיים

ניתוח מתיחת ירכיים

ניתוח מתיחת ירכיים הוא הניתוח שאמור לספק לכם את הפתרון לבעיה במידה ויש לכם את הבעיה המדוברת בירכיים. ד”ר יעקב בר הוא מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית ובעל לקוחות מרוצים רבים, שחוו ונהנו מהתוצאות של ניתוח מתיחת ירכיים. ניתוח מתיחת ירכיים הוא ניתוח בו מסירים עודפי עור מיותרים, שואבים שומן במידה וצריך ומותחים את העור מחדש. מתיחת ירכיים היא ניתוח שלא כרוך בסיכונים חריגים יותר מניתוחים אחרים, ולא נחשב לניתוח מסובך במיוחד.

התהליך

בהגיעכם אל המרפאה שלנו להתייעצות אודות ניתוח מתיחת ירכיים, אני ד”ר יעקב בר יעמוד לרשותכם, אמליץ לכם על דרך הפעולה הנכונה בעיני ואתן לכם ייעוץ רפואי מקצועי. ניתוח מתיחת ירכיים הוא מסוג הניתוחים שבהחלט לא משחקים בהם, על מנת לקבל את התוצאות הרצויות, חשוב לבחור ברופא מיומן, המנתח מידי יום נשים רבות בתחום האסתטיקה ויודע כיצד לבצע ניתוח נקי עם תוצאות כמה שיותר טובות ועם מה שפחות סימנים של צלקות בעקבות הניתוח, וכן ניתוח שיתבצע במיומנות גבוהה שישפר את הסיכויים להחלמה מהירה. אז אל תהססו, התקשרו עכשיו אל ד”ר יעקב בר ונשמח לתת לכם פרטים נוספים על מתיחת ירכיים. קיראו עוד על ניתוח מתיחת בטן