ד"ר יעקב בר

ד"ר יעקב בר

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

זמן קריאה עד 5 דקות

טיפול בוטוקס ומה שנלווה אליו

טיפול בוטוקס וכל מה שנלווה אליו

טיפול בוטוקס לתקן את מה שקיבלנו מהטבע 

העולם שלנו כולל הרבה שיפוט שמבוסס בעיקר על מראה חיצוני. הרושם הראשוני שמתגבש על אדם שאנו פוגשים מתעצב בתוך כמה שניות והוא מושתת בעיקר על המראה החיצוני של אותו אדם. מהסיבה הזו אין פלא שבשנים האחרונות תחום הטיפולים הקוסמטיים חווה עדנה של ממש כאשר יותר ויותר אנשים מבקשים להצעיר את עור הפנים, בעזרת טיפול בוטוקס וטיפולים אחרים העוזרים לשפר את המראה החיצוני ובכלל לתקן את מה שקיבלו מהטבע. בכל שכבות האוכלוסייה, גם גברים וגם נשים מבקשים כיום לשפר את המראה החיצוני בעיקר על ידי טיפולים קוסמטיים.

טיפול בוטוקס כטיפול מוכר ונפוץ

אחד הטיפולים הנפוצים והמוכרים ביותר הוא כמובן טיפול בוטוקס שהפך להיות טיפול שגור ושכיח בעבור אנשים רבים. טיפולי הזרקת בוטוקס הפכו נגישים יותר ויותר לא רק נוכח העובדה אינם כרוכים בכאב או בתקופת החלמה אלא גם בשל היכולת לראות תוצאות מידיות. המטרה של טיפול הזרקת בוטוקס היא להעלים ולטשטש קמטים קיימים באזורים שונים בעור הפנים. טיפול באמצעות בוטוקס הוא בעצם שם כולל לשורה של טיפולים שבהם מתבצע מה שמכונה מילוי קמטים כמו למשל מילוי שפתיים.

הליך רפואי לכל דבר

נהוג לחשוב על טיפול באמצעות בוטוקס כעל טיפול קל ומשום כך לא מעט אנשים טועים לחשוב שכל אחד הוא מיומן דיו כדי לבצע את הטיפול. למי של מודע לכך מדובר על טיפול בעל השלכות רפואיות, גם אם הן קלות למדי ולכן יש לבצע טיפול מסוג זה על ידי רופא בעל הסמכה מתאימה. בנוסף, חשוב ליידע ולעדכן את הרופא שמבצע את הטיפול על כל בעיה רפואית שממנה סובל המטופל כדי למנוע סיבוך של בעיות קיימות וכדי לאפשר לרופא להתאים את הטיפול הטוב ביותר עבור המטופל.

המשמעות של טיפול בוטוקס

בין אם מדובר על מילוי קמטים מילוי קמטים באזורי הפנים או על עיבוי שפתיים, טיפול על ידי בוטוקס נחשב טיפול יעיל למדי שמאפשר ליהנות מעור פנים נאה וצעיר, מתוח ורענן. על הטיפול יש לחזור אחת לכמה חודשים וזה מאפשר גם לתקן או לשנות את כמות החומר המוזרק על פי התוצאה הרצויה. כמו כל טיפול רפואי גם כאן עלולות להיות תופעות לוואי שונות כמו כאב ואודם באזור ההזרקה, שטף דם, כאבי ראש, סימפטומים דמוי שפעת, בחילה, נפילת עפעף ועוד. תופעות אלה הן נדירות למדי ועל פי רוב חולפות מאליהן. 
למידע נוסף, ממליצים לכם להיכנס אל הזרקות – המאמר השלם.
בהצלחה!
שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
צרו עמנו קשר
נשמח לתת לכם ייעוץ אישי

מאמרים נוספים שאולי תאהבו: