ד"ר יעקב בר

ד"ר יעקב בר

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

זמן קריאה עד 5 דקות

ניתוח פלסטי אצל רופא פרטי

ניתוח פלסטי אצל רופא פרטי: כל היתרונות

כאשר פונים באופן פרטי למומחה בכירורגיה פלסטית ואסטטית, שיבצע עבורכם ניתוח פלסטי, יש תחילה לקיים פגישת ייעוץ במהלכה תבצעו תיאום ציפיות מדויק עם הרופא ותבצעו הדמיה. 

כדאי לשים לב כבר בפגישה הראשונה שלכם עם הרופא לכימיה שיש לכם איתו, למידת הביטחון שהוא משרה עליכם ולמידת הסבלנות בה הוא עונה על שאלותיכם. חפשו מידע על הרופא ובדקו חוות דעת לפני שתגיעו לפגישה בקליניקה הפרטית שלו, אך חשוב לזכור לקחת בערבון מוגבל דברים שקראתם ממנותחים ברחבי הרשת, כיוון שחלקם עלולים להיות מתחזים.

אין כמו ההתרשמות האישית שלכם מהמנתח הפלסטי

למרות שכאמור, לבטח הגעתם בעקבות המלצות, יש לשים לב כי למנתח הפלסטי יש תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית מטעם האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. יש לציין כי רופאים שהם מנתחים פלסטיים שעובדים באופן פרטי, עובדים בקליניקה פרטית משוכללת עם כל המכשור המתקדם ביותר. בקליניקה פרטית של מומחה לכירורגיה פלסטית ואתסטית, תקבלו טיפול צמוד ומענה אישי ולאחר הניתוח תזומנו למספר ביקורות כדי שהרופא יוכל לעקוב מקרוב אחר החלמתכם.

 

התאמה אישית של ההליך הכירורגי

כירורגיה פלסטית היא כירורגיה לכל דבר ודורשת מיומנות ודיוק גדולים, ולכן כירורג פלסטי מומחה ידע להתאים את אופן הניתוח לפי מידות גופו או פניו של המטופל/ת ויקפיד בניתוחיו על מראה טבעי ופרופורציונאלי ככל הניתן. 

כבר בפגישה הראשונה עם המנתח, המטופל ימלא שאלון רפואי על מנת שהרופא יוכל להכיר את הרקע הרפואי שלו, לדעת האם הוא נוטל תרופות על בסיס קבוע או מעשן, מכיוון שעלולות להתגלות סוגיות קריטיות לגבי הניתוח. זו גם הסיבה שהרופא ישלח את המטופל לבצע בדיקות לפני הניתוח. 

 

מדוע מומלץ למצוא מנתח פלסטי המומחה בהליך הספציפי שאתם מעוניינים לבצע?

ישנם מנתחים פלסטיים בעלי התמחויות בסוגי ניתוח שונים כמו ניתוח חזה או אף, ניתוח מתיחת פנים, ניתוח שאיבת שומן ועוד. מומלץ לוודא כי הכירורג הפלסטי שתבחרו הינו בעל ניסיון רב בניתוח אותו אתם עתידים לעבור, כיוון שאז הוא וודאי מיומן בו יותר.

 

כל הפרטים לגבי ההחלמה והמלצות לאחר הניתוח הפלסטי

לאחר כל ניתוח פלסטי תקבלו הנחיות בנוגע לתקופת ההחלמה על מנת לוודא שההחלמה תהיה בטוחה ומהירה. עם זאת, צוות הלקיניקה הפרטית תמיד עומד לרשות המטופל במידה ויש שאלות לאחר הניתוח. חשוב לזכור: זהו ניתוח לכל דבר ועניין וחשוב לפנות זמן להתאוששות ולהחלמה ממנו. כאשר ברוב המקרים ניתן יהיה לשוב לשגרה תוך שבועות ספורים.

עבור רבים, ניתוח פלסטי הינו הגשמת חלום המאפשרת את השבת הביטחון העצמי. אם גם אתם מעוניינים להגשים חלום, תוכלו להשאיר פרטים ולקבוע פגישת ייעוץ עם מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטיקה, עוד היום.  

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
צרו עמנו קשר
נשמח לתת לכם ייעוץ אישי

מאמרים נוספים שאולי תאהבו: