ד"ר יעקב בר

ד"ר יעקב בר

מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

זמן קריאה עד 5 דקות

ניתוחי חזה

ניתוחי חזה: הליכים מקובלים, למי ומתי לבצע ואיך לבחור כירורג?

ניתוחי חזה – כל השאלות והתשובות החשובות

לפני יותר משני עשורים, ניתוחים אסתטיים בחזה האישה היו נחלתן של בודדות בלבד. עם השנים אנו כבר עדים לכך כי נשים רבות בכל שכבות הגילאים, אפילו נשים צעירות ונערות מעל לגיל 16, כבר מבצעות ניתוחי חזה

אז מהם ההליכים הפופולריים בתחום ניתוחי החזה? למי מתאים ובאילו נסיבות? וכיצד לבחור את הכירורג המתאים לביצוע ההליך? כל הפרטים במאמר הבא.

 

ניתוחים לחזה: מידע מקיף

ניתוח להגדלת חזה – ניתוחי חזה להגדלה אסתטית

מיועד לנשים בעלות חזה קטן המעוניינות בחזה גדול יותר. בניתוח זה המנתח יכניס שתלים איכותיים לשדיים של האישה לפי הגודל הרצוי עליו סיכמו מראש. רק כירורג פלסטי מומחה, שביצע מאוד ניתוחי חזה במהלך השנים, יוכל לבצע את הניתוח הפלסטי הספציפי הזה על הצד הטוב ביותר.

 

מתי יש לבצע ניתוח להקטנת חזה?

ישנן נשים שסובלות מחזה גדול מאוד ואין מדובר רק בבעיה אסתטית, או במראה לא פרופורציונלי למימדי הגוף, כי אם מדובר על בעיה בריאותית, המשפיעה על הגב ועלולה להביא למצבים של פריחות, שפשופים וזיהומים בעור. לחזה גדול מדי יש גם השפעה שלילית על איכות החיים. 

ניתוח הקטנה הוא סוג מאוד נפוץ של ניתוחי חזה והוא נעשה תחת הרדמה מלאה. 

במקרים בהם עטרת הפטמות רחבה בגלל גודל השדיים, היא תוקטן במהלך הניתוח והפטמה תועתק למקומה החדש.

 

מהו ניתוח להרמת חזה וכיצד הוא מתבצע?

הליך פופולרי נוסף הוא ניתוח להרמת חזה. הליך זה נפוץ בקרב נשים מבוגרות, אשר עברו לידות והניקו והן בטוחות כי לא יביאו ילדים נוספים לעולם. הליך זה נפוץ גם בקרב נשים שרזו בבת אחת ושדיהן צנחו. בתקופה בה איכות החיים, האסתטיקה והמודעות העצמית נמצאות עמוק בתוך תודעתן של מרבית הנשים בעולם, ניתוח להרמת חזה נחשב לניתוח נפוץ מאוד. ההליך הרפואי של הרמת החזה נעשה תחת הרדמה מלאה ועשוי להימשך בין שעתיים לשלוש שעות. מטופלת אשר עוברת ניתוח הרמת חזה צריכה לדעת כי בחירת גודל השתלים מוגבלת בניתוח זה.

למידע נוסף, מוזמנים להיכנס לעמוד שלנו על  ניתוחים פלסטיים.

מדוע איכות השתלים בניתוחי חזה היא כה חשובה?

כירורגים פלסטיים ותיקים ומנוסים שמים דגש מיוחד על בחירה ושימוש בשתלים איכותיים. בדרך כלל משתמשים בשתלים רכים אך עמידים, אשר מקנים מראה טבעי. שתלים איכותיים המיועדים למטרת ניתוחי חזה, צריכים להיות בעלי אישור של מנהל התרופות האמריקאי (FDA) ואישור משרד הבריאות הישראלי. מיותר לציין כי שתלים איכותיים עולים בהתאם, אך בהחלט שווים את ההשקעה. 

 

ניתוח החלפת שתלים בחזה

כל אישה שמבצעת ניתוח חזה צריכה לדעת כי יש להחליף שתלים בטווח של בין 10-15 שנים. שתלים ישנים יכולים להיות לא תקינים ולגרום לנזק בתוך הגוף ולכן חשוב מאוד לעשות זאת, גם אם מדובר בניתוח למטרת "תחזוקה" בלבד. 

כמו כן, מי שמעוניינת לחזור למראה הקודם של הניתוח הראשון, יכולה לשלב, ניתוח החלפת שתלים יחד עם הרמת חזה, מה שיגרום למראה של שדיים עגולים, מוצקים ומתוחים יותר. 

לסיכום – ניתוחי חזה הם הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם כולו, ועם דרגת שביעות רצון גבוהה במיוחד. הביטחון העצמי של נשים רבות אשר ביצעו את הניתוח חזר אליהן ואיכות חייהן השתפרה. 

למידע נוסף, מומלץ להיכנס למאמר שלנו על ניתוח פלסטי – היתרונות בבחירת רופא פרטי.

בהצלחה!

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
צרו עמנו קשר
נשמח לתת לכם ייעוץ אישי

מאמרים נוספים שאולי תאהבו: