הגדלת איברים זה לא רק הגדלת חזה לנשים

הגדלת איבר – לא רק בקרב נשים

הגדלת חזה הפכה כבר מזמן לתהליך שגור, מקובל ופופלארי בקרב נשים בישראל. לצד טיפולי יופי אחרים כדוגמת מתיחת בטן והרמת חזה, נשים רבות אינן מעוניינות להעביר את חייהן עם חזה קטן או שטוח, ונהנות מאפשרות פשוטה יחסית לשפר את המראה, לממש את עצמן ולחוש טוב עם גופן. הגדלת חזה מסייעות לנשים לבנות את הבטחון העצמי שלהן ולהרגיש בנוח. ומה לגבי גברים? מתברר שלא רק נשים מחפשות כיצד להגדיל… והטרנד הולך והופך נפוץ גם בקרב גברים.

הכמיהה לאיבר מין גדול

איבר מין קטן בקרב גברים נחשב לבעיה של ממש. גברים רבים חוששים שאיבר המין שלהם קטן ואינו מספק. סקרים מראים שמרבית הגברים היו מעוניינים להיות בעלי איבר מין גדול יותר (אף שכמובן, מבחינה סטטיסטית, למרבית הגברים יש איבר ממוצע ומעלה). הכמיהה לאיבר מין גדול נעוצה, בין היתר, במוסכמות חברתיות, ובמחשבה שגודל האיבר קובע את ההנאה מיחסי המין ומעיד על גבריותו וכוחו של בעליו. בדומה למצב בקרב נשים, אף שרבים מן הגברים מבינים ש”הגודל לא קובע”, הם עדיין מוטרדים וסובלים מבעיה בדימוי העצמי ובדימוי הגוף.

אז איך מגדילים את האיבר? בלי לגרום נזק בתהליך….

בשנים האחרונות רבו האפשרויות והשיטות להגדלת פין, ואלו נשענות כמובן על החששות הטבעיים שהוזכרו. ניתוחים להגדלת פין מהווים פתרון עבור אנשים בעלי פין קטן במיוחד. ומה באשר לאנשים שאינם נכללים בקבוצה זו ומעוניינים בכל זאת בהגדלת פין? לאלו מוצעת שיטה חדשנית, יעילה ובטוחה, ללא ניתוח. בשיטה זו מוזרקת חומצה היאלורונית אל מתחת לעור הפין. הזרקת החומר, שמשמש גם בטיפולי יופי נוספים, למשל להעלמת קמטים, נעשית בהרדמה מקומית. זהו טיפול שבו ניכרות תוצאות מיידיות, והוא אינו דורש אשפוז או זמן החלמה. הטיפול להגדלת איבר המין הגברי בשיטת ההזרקה של חומצה היאלורונית יעיל למשך שנתיים לערך. התוצאה מרשימה, נראית טבעית לחלוטין ונעימה למגע. החומר המוזרק, שהינו חומר טבעי שקיים בגופנו, נספג לאט לאט ונעלם. איבר המין נותר גדול גם לאחר ההיספגות של החומר בגוף, ואז ניתן לחזור על הטיפול.

משך הטיפול בחומצה היאלורונית קצר במיוחד, ונמשך כ-20 דקות, שלאחריהן ניתן להתאושש במהרה ולחזור לתפקוד שגרתי, ללא זמן החלמה וללא צורך במנוחה או אשפוז. השפעת הטיפול מיידית, וניתן להבחין בהגדלה הן בהיקף הפין והן באורכו. זהו טיפול מקומי, והחומר המוזרק בטוח ומאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי. קליניקה וותיקה מוכרת בארץ שמתמחה בטיפול זה היא הקליניקה של דר’ דניאל דריי.

יש לכם עוד שאלות בנושא הגדלת פין באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית? מוזמנים לפנות ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מענה.