רוצה לדעת הכל על הגדלת חזה שטוח?

אם את חשה לא שלמה עם המראה החיצוני שלך משום שאת בעלת חזה שטוח הרי יש דרכים להתמודד עם הבעיה. נשים רבות מספרות כי אינן חשות נשיות במיוחד בשל העובדה שיש להן חזה שטוח ולא מלא. ביטחון עצמי, מראה חיצוני והחצנת רגשות שלובים יחד, כאשר אין לנו בטחון עצמי במראה החיצוני שלנו הרי שאנו נוטוים לפתח הרגלים ביישניים, להסתיר את מראנו בבגדים מטשטשי מראה, לא ללבוש פריטים מסויימים, להימנע ממפגשים חברתיים הדורשים חשיפה כמו הליכה לים למשל ועוד.

חזה שטוח לא גזרת גורל

רצינו לספר לך שחזה שטוח הוא בהחלט לא גזרת גורל, אלא עובדה ניתנת לשינוי. אם מפריע לך מראה החזה שלך יש דרך לתקן זאת בקלות ובמהירות יחסית, בניתוח הגדלת חזה שטוח כמובן. בניתוח יבוצע חתך קטן באזור השד אליו יוחדר שתל עשוי חומרים גמישים, רכים ובעיקר רפואיים, משמע כאלו שיכולים להישאר בגופך לאורך שנים. השתל ימלא את החזה השטוח ויהפוך אותו מלא, עומד ובעל נוכחות של ממש, את התחושה החדשה הזו את תאמצי בוודאי בחום במהירות.

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה שטוח ומאיזה גיל?

ניתוח הגדלת חזה שטוח מומלץ לבצע החל מגיל 18, בגיל זה בדרך כלל כבר מתייצב המראה החיצוני שלנו, אנו מפסיקים להשמין או לרזות בצורה דרמטית כמו שהיינו נוהגים להתנודד בתיכון, כעת משבגרנו ואנחנו בדרכנו לחיים עצמאיים יש לנו את האפשרות לשנות גם את המראה החיצוני שלנו. כמובן שהניתוח מתאים למי שיודעת על הסיכונים והסיבוכים, מודעת באופן חד משמעי למראה החדש שהחזה החדש ייצור, מקבלת את העובדה שמדובר בניתוח ועוד.

תקופת ההחלמה

ההחלמה מניתוח הגדלת חזה שטוח אורכת מספר ימים עד שבועיים. צפויים כאבים חזקים, שטפי דם ויש לנוח המון, לשתות ולאכול ובעיקר להתחזק. בסופו דל דבר מדובר בניתוח, בתפרים וגם בשתל חדש הנמצא בתוך השד, בגופנו ממש, ודורש זמן היקלטות. במידה וישנה בעיה כלשהי השתל “יאותת” לך, זאת באמצעות זיהום, איפקציה, אזור אדום, כאב שאינו פוסק ועוד. במקרים כאלו יש ליצור קשר מיידי עם הרופא ולגשת לטפל בבעיה.