הכל על תיקון חזה נפול

עם השנים הטבע עושה את שלו ולא פעם אנו מתאכזבים מהתוצאות, בים אם מדובר בצלוליטיס באזור חדש שגילינו ברגליים, בשיער הלבן, בקמטים או אפילו בחזה שלנו. חזה נפול נגרם כתוצאה מכמה סיבות, גנטיקה, עומס גדול, השמנה, לידות והנקה ועוד. כל אחת מהסיבות הללו יכולה לגרום לחזה שלנו, שהיה בעבר מפואר וזקור, להישמט ולהיראות נפול.

לא משלימים עם הטבע

גם אם הטבע בחר לגרום למראה החזה שלך להיות לא מושך בעינייך, אין כל סיבה שתשלימי איתו. במידה והדבר מפריע לך מכל סיבה שהיא תני לעצמך השנה מתנה אישית מדהימה, ניתוח לתיקון חזה נפול אשר עשוי להיות מורכב משילוב של מתיחה הגדלה והרמה . לא רק שתרגישי בהבדל באופן מיידי אלא תחושי שאת מתמלא באנרגיה חדשה, להט ותשוקה ואין ספק שהקרנת האושר הזו תשפיע באופן משמעותי על יתר החלקים בחייך.

הפרטים החשובים על ניתוח חזה נפול

ניתוח לתיקון ושיפור חזה נפול מתבצע על ידי רופא מנתח המומחה לתחום האסתטיקה. אמנם כיום נפוצים מאד ניתוחים אלו אך חשיבות הבחירה ברופא איכותי, בעל ידע וניסיון וטכנולוגיה מתקדמת חשובה בדיוק כמו פעם.הרופא יבחן את החזה שלך וימליץ לך על האופציה הטובה ביותר עבורך, הן מבחינת גודל השתל והן מבחינת פרוצדורת הניתוח ומיקום החתך דרכו יוחדר השתל פנימה (הפיטמה, כפל השד, בית השחי). מטרת ההגדלה אינה רק להחזיר את זקירותו של החזה אלא גם למלא אותו כך שיהיה עגול ויפה.

תקופת החלמה וכאבים אפשריים

כמו בכל ניתוח בו מבצעים פעולה פולשנית וחתך גם ניתוח חזה נפול ידרוש ממך התאוששות. בימים אלו של החלמה כדאי מאד לנוח ולהתחזק. זהו זמן נפלא להניח לגוף לקלוט את השתל ולרפא את האזור המנותח. במידה ויש לך אילו השגות או כאבים יוצאי דופן אפשרי ומומלץ להגיע לבדיקה אצל הרופא המנתח.

טיפים שכדאי לדעת

לא לכל אישה מומלץ לעבור ניתוח מהסוג הזה ויש להתייעץ עם רופא בכיר טרם ביצוע הפרוצדורה. מלבד זאת יש לקחת בחשבון סיכונים שונים כגון זיהומים, אי קליטת שתל, שטפי דם ועוד.