ניתוח הרמת חזה

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הרמת חזה

הקטנת חזה לגברים

ניתוח הרמת חזה

נשים סובלות מצניחת חזה לאחר הריונות,הנקה שינויים במשקל וכמובן מידת האלסטיות של העורבפגישת הייעוץ בודקים האם אכן מדובר בצניחת החזה, נבדקת האפשרות של הנפח אחרי הקטנת מעטפת העור, אם השד מאבד גם מנפחו נשקלת האפשרות ביחד עם הפציאנטית לבצע ניתוח הרמת חזה משולב עם הגדלת חזה.

אם השד מוצק גדול אך נפול במקרה הזה תוקטן מעטפת העור ויבוצע ניתוח הרמה ללא שתלים.נשים בעלות חזה קטן עד בינוני יהנו מתוצאות הניתוח במידה רבה יותר מאחר ובחזה גדול יותר כוח הכובד מהווה גורם מכריע בגורם הזמן.הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ואורך כשעתיים.

ד״ר בר - ניתוחי חזה

שלבי ניתוח הרמת החזה

במהלך הניתוח מעצבים את השד מחדש הפטמה והעטרה שוב חוזרים למקום טרם צניחת השד מסירים את עודפי העור ומעניקים מראה מוצק לכל השד.אחד הדברים שצריך להימנע מהם כשבועיים לפני הניתוח הוא עישון. לנוטלי תרופות המדללות את הדם בייעוץ עם הרופא המטפל יש להפסיקם כ-10 ימים לפני הניתוח.עם תום הניתוח תהיה חבישה אלסטית למספר ימים שתחליף אותה אחר כך חזייה ספורטיבית.יש לקחת בחשבון כ-10 ימי מחלההחזרה לפעילות מלאה תהיה בהדרגה למרות שההחלמה מניתוח חזה הינה פשוטה יחסית

הרמת חזה

הריונות, הנקה, תנודות במשקל, מידת האלסטיות של העור ומרוצת השנים – כולם נותנים את אותותיהם על החזה במוקדם או במאוחר, ועלולים לגרום למצב של חזה נפול בקרב נשים רבות. לצערנו, קשה מאוד להילחם בחוקי הטבע, וכמעט שאין דבר שניתן לעשות על מנת למנוע מהחזה ליפול, לפחות מעט, עם השנים. עם זאת, כיום קיימים טיפולים אסתטיים שמטרתם לשפר את נראות החזה ולגרום לו להיראות שוב “צעיר” וזקור. אחד הטיפולים הטובים והיעילים ביותר למצב זה, הוא ניתוח הרמת חזה. ניתוח זה מסייע להחזיר את השדיים למצבם הזקור והיפה, ולעיתים קרובות, ניתן גם לשלבו עם הגדלת חזה במידת הצורך, על מנת להגיע לתוצאות הטובות והאסטתיות ביותר. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

ניתוחי הרמת חזה- תוצאות

הגדלת חזה - שאלות נפוצות

הרמת חזה מתאימה לכל אישה אשר מעוניינת לשפר את מראה החזה שלה. בדרך כלל, הניתוח יהיה אידיאלי עבור:

  • נשים בעלות סימני מתיחה רבים באיזור החזה.
  • נשים שאינן אוהבות את מיקום ומבנה הפטמה שלהן.
  • נשים שחוות חזה נפול בשל גורמים התפתחותיים או תורשתיים.
  • נשים שעברו לידות רבות.
  • נשים שחוו ירידה מסיבית במשקל, וכתוצאה מכך החזה שלהן נותר נפול.

חשוב להבין כי בכל הנוגע לטיפולים אסתטיים, בחירת הרופא המטפל היא הדבר הראשון, והחשוב ביותר, שיש לעשות. ניתוחים אסתטיים דורשים לרוב תשומת לב רבה, ראייה “אומנותית”, שליטה מקצועית, שימוש בטכניקות מתקדמות וניסיון רב. לכן, יש להקדיש תשומת לב רבה לבחירת הרופא, לקרוא היטב אודותיו ואודות הניתוח, ואף לבקש לראות תוצאות של ניתוחים שביצע.

בדומה לניתוחים רבים אחרים, גם ניתוח להרמת חזה דורש היערכות במידה מסוימת. ככלל, חשוב מאוד להישמע להוראות הרופא טרם הניתוח. בנוסף, כשבועיים לפני הניתוח יש להימנע מעישון ותרופות מדללות דם (בהתייעצות עם הרופא המטפל).

ישנן מגוון דרכים לבצע הרמת חזה, כאשר על הרופא להתחשב במצב השד, המבנה האנטומי של האישה וסוג העור שלה. חשוב מאוד להבין כי אין צורה אחת של שד שמתאימה לכל אישה, ורק התאמה על בסיס הפרמטרים הללו תסייע לנו לקבל את התוצאות הטובות והאסתטיות ביותר. במהלך הניתוח, יעוצב השד מחדש, והפטמה והעטרה ימוקמו באזור הטבעי שלהן (כפי שהיה טרם הצניחה של השד). לאחר מכן, הרופא יסיר את עודפי העור ויבצע חבישה אלסטית במקום.

הניתוח עצמו אינו כואב כלל, שכן הוא נעשה בהרדמה מלאה. לאחר הניתוח, תיתכן רמת כאב מסוימת, ובייחוד בימים הראשונים של ההחלמה. בכל יום שעובר, רמת הכאב פוחתת עד שניתן לחזור לתפקוד מלא לחלוטין. בקרב מרבית הנשים, הכאבים ייעלו לחלוטין לאחר כעשרה ימים ועד לשבועיים ממועד הניתוח.

יש לציין כי הרמת חזה היא ניתוח פשוט יחסית, אשר הסיבוכים בו נדירים. עם זאת, לאחר הניתוח, ישנה סבירות נמוכה לסיבוכים הבאים:

  • פגיעה בתחושת הפטמות.
  • נמק בפטמה – במיוחד בקרב נשים מעשנות.
  • צלקת קבועה – לא מדובר בסיבוך, אלא בעניין שיש לקחת בחשבון טרם הניתוח. חשוב לדעת כי מראה הצלקת ילך וישתפר עם הזמן (הצלקת תתבהר ותהיה פחות בולטת, ולעיתים אף לא תהיה בולטת כלל).

ניתוח להרמת חזה ניתן לעשות כמעט בכל שלב בחיים, אך רצוי לבצע אותו דווקא אחרי שהאישה מסיימת עם ההריונות – וזאת על מנת לשמר את תוצאות הניתוח באופן הטוב ביותר.

שילוב של הגדלת חזה יחד עם הרמת חזה, הוא אפשרות נפוצה ביותר בקרב ניתוחים מהסוג הזה. שילוב זה מיועד לנשים אשר סובלות מצניחת שד, אך גם מעוניינת להגדיל את נפח השד שלהם. בדומה לניתוח הרמת חזה, גם ניתוח זה נחשב לקל יחסית וההחלמה ממנו אורכת עד כחודש.