הקטנת היקפי זרועות

הקטנת היקפי זרועות – כל המידע

בעידן המודרני, שומן איננו מראה יפה, אם בתמונות של נשים בעבר רואים כמה הם מלאות בשר, הרי שהיום זרועות עם היקף גדול או גוף עם שומנים מיותרים לא נחשב לגוף בריא ויפה, ואף גורם לדחייה. נשים וגברים רבים מנסים כיום להילחם בתופעת ההשמנה, כמעט ולא עובר יום בו לא נשמעת המילה “דיאטה”, היום הקונצנזוס הוא שכולם בדיאטה כולם שומרים, כולם רוצים להיראות טוב בעיני עצמם ובטח ובטח שבעיני אחרים.

הדיאטות, טובות ככל שהיו לפעמים לא תמיד טובות, מה קורה עם ניסית כבר את כל הדיאטות את עושה כושר ועדיין את מוצאת את עצמך עם זרוע עבה במיוחד, מעט נפולה, צלוליטיס, שומן וממש זקוקה במהירות למתיחה יסודית על מנת להקטין את הקיפי הזרועות שלך.

ד״ר בר - ניתוח שאיבת שומן

ניתוח הקטנת הקיפי זרועות בדיוק מה שאת רוצה!

אם כיום אתן סובלת מעודפים של שומן, ועור מדולדל ולא יציב יפה, ניתוח הקטנת הקיפי זרועות תסייע לכן לקבל אחרי ניסיונות כל כך רבים את התוצאה המיוחלת, זרוע שנראית יפה וניתן ללכת איתה עם חולצה קצרה וגופיה מבלי להתבייש.

היכן עושים ניתוח הקטנת הקיפי זרועות?

ד”ר יעקב בר מומחה בכירורגיה פלסטית בעל ידע רב וניסיון בתחום הקטנת הקיפי זרועות ישמח לתת לכן שירות מקצועי בנושא זה. לד”ר יעקב אלפי לקוחות מרוצים בתחום הפלסטיקה והאסתטיקה שהצטברו במשך שנות ניסיון רבות.

כשמחפשים מנתח להקטנת הקיפי זרועות מה מחפשים?

ראשית, בנושאים החשובים של החיים רובנו מתקשים לקבל החלטה, בסך הכל לא כל יום עושים צעד כזה, ונכנסים לניתוח לשיפור המראה. כשאנחנו עושים את זה, אנחנו רוצים לוודא שהוא באמת הכי טוב שיש, שהוא באמת מקצועי, אמין ובעל ניסיון, לכן כדאי לנו לפנות רק אל מישהו בעל מוניטין, הרופא מנתח המומחה בתחום זה דווקא ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום. בחירה נכונה במנתח יכולה לא לשפר את התוצאות של הניתוח, אלא גם להקל עליכן את משך זמן ההחלמה וגם את אופן ההחלמה, כמו כן חשוב לדעת כי המנתח לקוח מקדמי ביטחון ועורך לכם בדיקות, דם, שתן ועוד בדיקות על מנת לבדוק את כשירותכם לניתוח, הרי בסוף הבריאות הכי חשובה. קראו גם על שאיבת שומן

ניתוחי הקטנת היקפי זרועות - תוצאות